Technologie CBU

 

CZECH BEER UNITED má širokou a ucelenou nabídku všech typů pivovarských technologií, vyráběných v České republice. V duchu našeho názvu „UNITED“ naše firma spojuje zájmy mnohých českých výrobců, s rozdílným přístupem a rozdílnými produkty. Toto nám umožňuje uspokojit skutečně každého klienta – od minipivovaru, přes středně velké pivovary až po velké průmyslové pivovary.

 

Pro zájemce o minipivovary se koncentrujeme na dodávky kompaktních a modulárních pivovarských systémů, které nejsou náročné na transport, montáž, instalaci a obsluhu. Těmto klientům nabízíme v první řadě technologie, které jim umožní uvařit pivo jednoduše, rychle a levně, a přitom udržet vysokou kvalitu a chuť piva. Toto splňují podle našich zkušeností technologie, které umožňují vařit pivo ze sladového extraktu. Naše technologie jsou pro tento způsob vaření speciálně vyvíjeny a vyráběny zde, v České republice, námi používané a dodávané sladové extrakty jsou vyráběny pouze ve sladovnách v České republice. To vše je zárukou toho, že pivo má plnou barvu i chuť a bohatou pěnu. Díky flexibilnosti receptů i surovin můžete vařit spodně kvašená piva, svrchně kvašená piva, pšeničná piva i  speciály.

 

Klasické vaření piva však nepomíjíme a jsme připraveni a schopni dodat český pivovar jakékoli velikosti a pro všechny způsoby vaření piva.

POPTÁVKA PIVOVAR –

VSTUPNÍ INFORMACE

Formulář

Pod strání 45, 362 63 Dalovice (Karlovy Vary), CZ

Tel.: +420 702 039 696 (CZE, EN, DE) | +420 776 188 716 (RU)

Email: info@czechbeerunited.com

Copyright 2018 © CzechBeerUnited.com