Kompaktní pivovary

Sestava pro vaření piva klasickým způsobem

Sestava pro vaření piva ze sladového výtažku

Proč zvolit kompaktní minipivovar CBU COMPACT ?

Minipivovary CBU COMPACT jsou jedinečné stavebnicovým řešením, které oproti minipivovarům jiných výrobců mají řadu výhod především pro začínající a budoucí pivovarníky.

  • Jednoduchá stavebnicová konstrukce – minipivovar sestavíte sami, podle návodu;
  • Instalace je rychlá a levná – obejde se bez časově i finančně náročných projekčních a stavebních prací;
  • Výrobu piva je možné započít do několika hodin od dodání technologie minipivovaru;
  • Nenáročné technické požadavky pro umístění minipivovaru – stačí volná část kuchyně, restaurace nebo jiný volný prostor;
  • Snadná manipulace s komponenty (pojezdová kolečka / stavitelné nožky);
  • Rychlé propojení komponentů speciálními hadicemi s rychlospojkami nebo potrubím;
  • Minipivovar není pevně spojen s konstrukcí budovy a má charakter sestavy spotřebičů;
  • Začít můžete s minimální konfigurací a postupně minipivovar dovybavovat a rozšiřovat;
  • Pomůžeme zajistit snadné financování pomocí úvěru nebo leasingu technologie.

 

Další výhody Kompaktních minipivovarů CBU COMPACT

 

1. Ušetříte náklady za projektování, stavební úpravy i za montážní práce

 

U běžného minipivovaru musíte zajistit a zaplatit projekt, stavební povolení, stavební práce, montážní práce a další náklady spojené s instalací pivovaru uvnitř objektu.

U minipivovarů CBU COMPACT většina těchto starostí částečně nebo zcela odpadá. Sestávají totiž z několika samostatných dílů, pružně pospojovaných hadicemi, které není potřeba zabudovávat napevno do konstrukce stavby.  Tímto získávají charakter spotřebičů, čímž se značně zjednodušuje legislativa spojená s jejich instalací a provozem.

K provozování minipivovaru stačí nevyužitá část kuchyně či jiných prostor

Ideálním místem k provozování minipivovaru je nevyužitá část kuchyně, restaurace, skladových nebo jiných prostor v rámci Vašeho provozu.

 

2. K provozování minipivovaru stačí nevyužitá část kuchyně či jiných prostor

 

Ideálním místem k provozování minipivovaru je nevyužitá část kuchyně, restaurace, skladových nebo jiných prostor v rámci Vašeho provozu.

3. Kompaktní technické řešení

 

Minipivovary CBU COMPACT – kompaktní  interiérové malé pivovary s klasickým českým designem a konstrukcí 2-nádobové varny. Komponenty  jsou vyrobeny moderními postupy z kvalitní potravinářské oceli výhradně evropského původu. Pivovar je sestaven z několika různých modulů, jejichž instalaci zvládne sám zákazník bez týmu montážních specialistů. Moduly jsou propojeny speciálními hadicemi, je ale možné nahradit je i pevným potrubním propojením.

 

Konstrukční řešení varny a kvasných nádob umožňuje výrobu všech ve světě obvyklých druhů piva podle českých i zahraničních receptur, z tradičních surovin (obilný slad, chmel, voda a kvasnice) nebo z koncentrátů. Objem varných a kvasných nádob je optimální pro výrobu až dvou várek pivní mladiny za 24 hodin dekokčním postupem, anebo až tří várek piva infůzním způsobem. Konstrukce umožňuje dále výrobu spodně i svrchně kvašených piv moderním způsobem kvašení a zrání piva ve speciálních uzavřených nádobách – cylindrokónických tancích.

 

Volbou a vhodnou kombinací surovin a výrobních postupů je možné vyrobit piva světlá, polotmavá, tmavá, pšeničná, piva typu stout, ale, pale ale, white beer a mnoho dalších piv podle českých i zahraničních receptur.

 

4. Financování

 

Skutečnost, že minipivovar není pevně zabudován do konstrukce budovy a je možné jej kdykoli bez poškození odvézt, má pozitivní vliv na možnosti financování projektu malého pivovaru.

 

Banky a leasingové společnosti velmi nerady poskytují finanční zdroje na pořízení pevně zabudované výrobní technologie minipivovaru.

 

Pivovary CBU COMPACT mají ale charakter nezabudované sestavy spotřebičů, a proto jsou bankami i leasingovými společnostmi mnohem lépe a jednodušeji financovatelné.

 

 

POPTÁVKA PIVOVAR –

VSTUPNÍ INFORMACE

Formulář

Pod strání 45, 362 63 Dalovice (Karlovy Vary), CZ

Tel.: +420 702 039 696 (CZE, EN, DE) | +420 776 188 716 (RU)

Email: info@czechbeerunited.com

Copyright 2018 © CzechBeerUnited.com